Späť do obchodu GDN0003100_6

GOLDEN Extra Heavy Gel Semi-Gloss extra hustý akrylový gél pololesklý


Vybrať variant
€43,90
€92,81 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GOLDEN Extra Heavy Gel Semi-Gloss je najhustejší akrylový gél v rade GOLDEN, určený pre umelcov pracujúcich s akrylom na plátne, dreve, papieri a ďalších pevných podkladoch. Spoľahlivo udrží vysoké štruktúry a presne zachováva ostré hrany aj stopy nástrojov, vďaka čomu je ideálny na výrazné impasto a reliéfy. Primiešaním do farby zvyšuje jej telo a viskozitu, pričom po zaschnutí vytvára pružný, vodoodolný film archívnej kvality.

Parametre produktu

  • Značka: GOLDEN
  • Typ produktu: Extra hustý akrylový gél
  • Povrchová úprava: Pololesklá (Semi-Gloss)
  • Vlastnosti po zaschnutí: Pružný, vodoodolný, archívna kvalita
  • Riedenie: Vodou riediteľný počas práce
  • Výrobca: Golden Artist Colors, New York
  • Krajina pôvodu: USA

Použitie a techniky

Gél nanášajte špachtľou alebo stierkou samostatne na čistý podklad, alebo ho primiešajte priamo do akrylových farieb GOLDEN na zvýšenie ich viskozity. V hrubších vrstvách môže pololesklé vyhotovenie mierne zmliečnieť.

Často kladené otázky

Ako sa pololesklý gél správa po zaschnutí v hrubej vrstve? V hrubších vrstvách môže pololesklé vyhotovenie mierne zmliečnieť, pričom zostáva pružné a vodoodolné.

S akými farbami a podkladmi je možné gél kombinovať? Je určený na miešanie s ostatnými akrylmi GOLDEN a aplikáciu na plátno, drevo, papier a ďalšie pevné podklady.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné