Späť do obchodu GDN0003535_5

GOLDEN Airbrush Medium tekuté médium pre airbrush


Vybrať variant
€23,50
€99,16 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GOLDEN Airbrush Medium je tekuté akrylové médium určené pre umelcov na riedenie akrylových farieb pre striekané aplikácie. Pripravuje akryl do ideálnej airbrush konzistencie, pričom na rozdiel od riedenia samotnou vodou zachováva priľnavosť a pevnosť farebného filmu aj pri silnom zriedení. Po zaschnutí vytvára pružný, vodoodolný film archívnej kvality a účinne obmedzuje stekanie aj upchávanie trysky.

Parametre produktu

  • Značka: GOLDEN
  • Typ produktu: akrylové médium na airbrush
  • Vlastnosti filmu: pružný, vodoodolný, archívna kvalita
  • Krajina pôvodu: USA

Použitie a aplikácia

Médium je vhodné pre tekuté aj hustejšie akryly GOLDEN a používa sa aj na riedenie GAC polymérov na striekanie (v pomere približne 2 diely GAC : 1 diel Airbrush Medium). Primiešajte médium do farby až do dosiahnutia želanej riedkosti, dôkladne premiešajte a striekajte; po dokončení práce očistite airbrush pištoľ vodou.

Často kladené otázky

Prečo použiť Airbrush Medium namiesto čistej vody? Na rozdiel od vody médium zachováva pevnosť a priľnavosť akrylového filmu aj pri silnom zriedení a výrazne obmedzuje upchávanie trysky.

V akom pomere sa riedia GAC polyméry? Na striekanie sa odporúča miešať približne 2 diely GAC polyméru s 1 dielom Airbrush Medium.

Ako vyčistiť airbrush po práci s týmto médiom? Po skončení striekania stačí airbrush jednoducho vyčistiť vodou.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné