Späť do obchodu GIOF567000

GIOTTO Taklon školské štetce Séria 500 mix display 84 ks

€209,00
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Giotto Taklon školské štetce mix display 84 ks predstavuje sadu okrúhlych syntetických štetcov GIOTTO Séria 500 s kvalitným vláknom Taklon. Tieto štetce sú určené pre deti, školy a rôznu výtvarnú tvorbu, pričom sa vyznačujú mäkkým, pružným hrotom, ktorý nepúšťa štetiny a výborne drží farbu. Vďaka okrúhlemu tvaru zbiehajúcemu sa do špičky sú ideálne na presné línie, detaily aj plynulé krytie plôch.

Parametre a vlastnosti

  • Značka: GIOTTO
  • Séria: Séria 500
  • Typ štetca: okrúhly syntetický štetec
  • Materiál vlákna: syntetické vlákno Taklon
  • Rukoväť: lakovaná tmavomodrá násada s kovovou objímkou
  • Balenie: display 84 ks
  • Hmotnosť: 0,7 kg

Použitie a starostlivosť

Štetce sú vhodné na prácu s vodou riediteľnými farbami, ako sú tempery, akvarel či akryl, ale aj s inými bežnými farbami. Po práci stačí štetec opláchnuť čistou vodou a nechať uschnúť hrotom nahor, aby si dlhodobo udržal svoj pôvodný tvar.

Často kladené otázky

Aké farby sú vhodné pre tieto štetce? Štetce sú určené na prácu s temperami, akvarelom, akrylom a ďalšími bežnými farbami riediteľnými vodou.

Ako sa správne starať o štetce GIOTTO Taklon? Po skončení maľovania štetec dôkladne opláchnite vodou a nechajte ho vyschnúť hrotom smerujúcim nahor.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné