Späť do obchodu GIOF513200

Plastelína GIOTTO Patplume neónové farby 8 x 33 g

Skladom
€6,99
€26,48 / kg
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Rastlinná modelovacia hmota GIOTTO Patplume v neónových farbách je mimoriadne mäkká a poddajná plastelína vyrobená zo 100 % rastlinných zložiek. Je ideálna na tvorivé modelovanie pre deti aj dospelých. Vďaka svojmu zloženiu nezasychá na vzduchu, nemenia ju zmeny teploty a zostáva neustále vláčna na opakované použitie.

Vlastnosti a parametre

  • Značka: GIOTTO
  • Produktový rad: Patplume
  • Zloženie: 100 % rastlinné zložky, bez lepku
  • Obsah balenia: 8 neónových farieb po 33 g
  • Vlastnosti: nezasychá, nešpiní ruky, zmývateľná, farby sa dajú miešať
  • Údržba: vyprateľná z väčšiny textílií pri 40 °C

Spôsob použitia a aplikácia

Hmota sa ľahko tvaruje rukami aj pomocou vykrajovačov. Dobre drží na podklade, takže s ňou môžete pokryť napríklad kartón, drevo či fľaše. Po použití ju uložte do priloženého obalu, aby si zachovala svoju vláčnosť.

Často kladené otázky

Zasychá plastelína GIOTTO Patplume po vytvarovaní? Nie, hmota nezasychá na vzduchu ani pri zmenách teploty a dá sa používať opakovane.

Dá sa hmota odstrániť z oblečenia? Áno, z väčšiny bežných textílií ju možno vyprať pri teplote 40 °C.

Je táto modelovacia hmota vhodná pri bezlepkovej diéte? Áno, hmota má 100 % rastlinné zloženie a neobsahuje lepok.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné