Prstové farby GIOTTO be-bè 4 x 150 ml

€21,90
€36,50 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Prstové farby GIOTTO be-bè sú určené pre najmenšie deti na ich prvé maľovanie priamo prstami a dlaňami. Vyznačujú sa jasnými, žiarivými odtieňmi, hustou konzistenciou a jednoduchým nanášaním na papier. Farby sú bezpečné, neškodné pre detskú pokožku a dajú sa ľahko zmyť z rúk, bežných povrchov aj textílií.

Kľúčové vlastnosti a parametre

  • Značka: GIOTTO
  • Produktový rad: be-bè
  • Objem balenia: 4 x 150 ml
  • Vlastnosti zloženia: dermatologicky testované, bez lepku
  • Uzáver: tlakový uzáver proti zasychaniu
  • Vhodný podklad: papier
  • Hmotnosť: 0,86 kg

Využitie pri maľovaní

Farby sú ideálne na rozvoj jemnej motoriky a citu pre farby u najmenších detí. Jednotlivé odtiene sa dajú navzájom miešať a vytvárať tak nové farebné tóny.

Často kladené otázky

Dajú sa farby ľahko odstrániť z rúk a oblečenia? Áno, po maľovaní sa farba z rúk aj bežných povrchov jednoducho zmyje vodou a je super zmývateľná aj z textílií.

Sú tieto prstové farby bezpečné pre alergikov na lepok? Áno, zmes je dermatologicky testovaná a neobsahuje lepok.

Nezaschnú farby v téglikoch pri skladovaní? Téglik je vybavený tesniacim tlakovým uzáverom, ktorý spoľahlivo chráni farbu pred zaschnutím.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné