Späť do obchodu PNT14337

Drevené krabičky Pentart, sada 3 ks, 16 x 16 x 8 cm

Skladom
€7,90
Na ceste k námDoručenie 5–6 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Sada drevených krabičiek Pentart obsahuje 3 kusy určené na kreatívne tvorenie a uskladnenie drobností. Tieto drevené polotovary s rozmermi 16 x 16 x 8 cm sú ideálnym základom pre každého tvorcu a umelca hľadajúceho praktický predmet na vlastné dozdobenie.

Parametre produktu

  • Značka: Pentart
  • Kolekcia: PENTA COLLECTION
  • Typ produktu: Drevené krabičky a sady krabičiek
  • Počet v balení: 3 ks
  • Rozmery: 16 x 16 x 8 cm

Často kladené otázky

Koľko krabičiek obsahuje táto sada? Balenie obsahuje sadu 3 kusov krabičiek.

Aké sú rozmery tohto setu? Rozmery uvedené výrobcom sú 16 x 16 x 8 cm.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné