Späť do obchodu DLRD482100355

DALER ROWNEY Simply vreckový náčrtník lepený 100 g/m² - 72 listov

Skladom
€6,49
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Vreckový náčrtník DALER ROWNEY Simply je kompaktný lepený skicár určený pre študentov a hobby tvorcov na každodenné kreslenie a skicovanie kdekoľvek v teréne. Obsahuje papier s gramážou 100 g/m² a jemnou textúrou, ktorá poskytuje výbornú priľnavosť pre ceruzku, uhoľ aj fixky. Vďaka praktickému malému formátu sa bez problémov zmestí do vrecka či tašky a udrží všetky vaše nápady pohromade.

Parametre produktu

  • Značka: DALER ROWNEY
  • Produktový rad: Simply
  • Gramáž papiera: 100 g/m²
  • Počet listov: 72 listov
  • Väzba: lepený blok
  • Vlastnosti papiera: jemná textúra, znesie opakované gumovanie

Použitie a techniky

Náčrtník je určený na suché médiá, ako sú ceruzky a uhoľ, prípadne aj na fixky. Povrch listov dobre zvláda bežnú kresbu a opakované gumovanie, vďaka čomu je skvelou voľbou na rýchle štúdie, zachytenie momentov na cestách aj pravidelný tréning.

Často kladené otázky

Pre aké výtvarné techniky je tento náčrtník vhodný? Papier je určený predovšetkým na suché médiá, najmä na kresbu ceruzkou, uhľom a fixkami.

Znesie papier v náčrtníku gumovanie? Áno, povrch papiera je prispôsobený tak, aby bez problémov zvládol bežnú kresbu aj opakované gumovanie.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné