Späť do obchodu DLRD482150355

DALER ROWNEY Simply vreckový náčrtník 100 g 24 listov lepený

Skladom
€2,09
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Vreckový náčrtník DALER ROWNEY Simply je kompaktný skicár určený pre študentov a hobby kresliarov na kreslenie a skicovanie kdekoľvek. Papier s gramážou 100 g/m² a jemnou textúrou poskytuje skvelú priľnavosť pre suché médiá a spoľahlivo znesie opakované gumovanie. Vďaka malému formátu sa ľahko zmestí do vrecka či tašky a uchová všetky vaše rýchle náčrty z terénu na jednom mieste.

Parametre produktu

  • Značka: DALER ROWNEY
  • Produktový rad: Simply
  • Gramáž papiera: 100 g/m²
  • Počet listov: 24 listov
  • Väzba: lepený blok
  • Hmotnosť balenia: 0,03 kg

Využitie a techniky

Náčrtník je určený pre suché médiá, predovšetkým na skicovanie ceruzkou, uhľom či pastelom. Hodí sa na každodennú prax, bežnú kresbu aj rýchle skicovanie na cestách.

Často kladené otázky

Aké médiá sú vhodné pre tento náčrtník? Papier je určený pre suché médiá, najmä ceruzku, uhoľ a pastel.

Zvládne papier úpravy a gumovanie? Áno, povrch papiera s jemnou textúrou bez problémov znesie bežnú kresbu aj opakované gumovanie.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné