Späť do obchodu DLR216940300

Sada štetcov na olej DALER ROWNEY Simply – prasačia štetina, 3 ks, veľkosť 1

Skladom
€3,29
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Sada 3 olejových štetcov DALER ROWNEY Simply veľkosti 1 je navrhnutá pre začiatočníkov a voľnočasových umelcov. Tuhá prasačia štetina výborne nesie hustú farbu, spoľahlivo drží ťah a zanecháva výrazné textúry typické pre olejomaľbu aj hustý (heavy body) akryl. Vďaka krátkej rúčke sa so štetcami výborne pracuje zblízka pri zachytení detailov aj základných tvarov.

Starostlivosť o štetce je jednoduchá: po práci s olejom stačí farbu zotrieť handričkou, štetec umyť v rozpúšťadle a dočistiť mydlovou vodou, pri akryle postačí mydlová voda pred zaschnutím. Po umytí štetiny jemne vytvarujte a sušte naležato alebo štetinami nadol.

  • Značka: DALER ROWNEY (rad Simply)
  • Obsah balenia: 3 ks štetcov (veľkosť 1)
  • Materiál: tuhá prasačia štetina
  • Rúčka: krátka rúčka pre prácu zblízka
  • Vhodné pre: olejové farby a husté (heavy body) médiá
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné