Späť do obchodu DLRD282081090

DALER ROWNEY Aquafine štetec na akvarel Spotter 10/0

Skladom
€6,39
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

DALER ROWNEY Aquafine štetec na akvarel v tvare Spotter a veľkosti 10/0 je určený pre študentov aj profesionálov na precíznu detailnú prácu. Vlasová hlava zo zmesi hrubších a tenších syntetických vlákien verne napodobňuje správanie prírodného soboľa, drží presný hrot a nerozdvojuje sa. Vďaka výbornej nasiakavosti plynulo uvoľňuje farbu a po každom ťahu sa spoľahlivo vracia do pôvodného tvaru.

Parametre produktu

  • Značka: DALER ROWNEY
  • Rad: Aquafine
  • Tvar štetca: Spotter
  • Veľkosť: 10/0
  • Materiál štetín: Jemné syntetické vlákna (imitácia soboľa, bez živočíšneho pôvodu)
  • Rúčka: Krátka, čierna
  • Feruľa: Čierna shadow feruľa
  • Rozmery: 5 × 4 × 181 mm
  • Hmotnosť: 0,004 kg
  • Krajina pôvodu: Dominikánska republika
  • Obsah balenia: 1 ks

Využitie a údržba

Štetec je ideálny na techniky akvarelu a gvašu, kde krátka rúčka zabezpečuje maximálnu kontrolu pri práci na stole či s blokom. Po použití štetec opláchnite vo vlažnej vode, jemne odstráňte prebytok farby, vytvarujte hrot a sušte naležato alebo vlasom nadol.

Často kladené otázky

Obsahuje štetec živočíšne materiály? Nie, štetiny sú vyrobené z kvalitných syntetických vlákien bez materiálov živočíšneho pôvodu.

Ako sa správne starať o štetec po maľovaní? Po práci ho opláchnite vo vlažnej vode, vytvarujte vlas do hrotu a nechajte vyschnúť naležato alebo zavesený vlasom nadol, nikdy nie postavený vo vlasovej časti.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné