Späť do obchodu DRWDF80014140001C

DARWI skicovací blok Black 14 x 14 cm, 140 g/m2, 80 listov

Skladom
€7,29
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Skicovací blok DARWI For You v pevnej väzbe s matným zamatovým povrchom a zaoblenými rohmi spoľahlivo ochráni vaše výtvarné nápady. Disponuje elastickou gumičkou vo farbe obálky a kontrastnou záložkovou stuhou pre pohodlnú prácu na cestách aj v ateliéri. Biely papier s jemnou textúrou je vysoko odolný voči opakovanému gumovaniu bez nežiaduceho žmolkovania.

Vďaka gramáži 140 g/m2 papier bez problémov zvláda vrstvenie suchých médií, perokresbu, kaligrafiu, ale aj aplikáciu gvašu, akrylu či ľahké akvarelové lavírovanie bez výrazného krútenia listov. Je praktickým spoločníkom pre študentov, ilustrátorov i profesionálnych tvorcov.

  • Formát: 14 x 14 cm
  • Počet listov: 80 listov
  • Gramáž papiera: 140 g/m2 s veľmi jemnou textúrou
  • Pevná čierna obálka so zamatovým povrchom, zaoblené rohy
  • Uzatváranie na elastickú gumičku a integrovaná textilná záložka
  • Vhodný na ceruzky, perá, fixky, atrament, tuš, akryl, gvaš a ľahký akvarel
  • Vyrobené v Belgicku
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné