Späť do obchodu DRWDA02_23001215C

Akrylová fixa DARWI Marbel 0,7 mm

Skladom

Vybrať variant
€8,49
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Darwi Marbel akrylová fixa 0,7 mm je univerzálny popisovač určený na detailnú ilustráciu a presné kontúry. Využíva ventilovú technológiu s miešacou guľôčkou, vďaka ktorej sa matná, krycia akrylová farba bez obsahu rozpúšťadiel a bez zápachu vždy dokonale premieša. Skvele drží na papieri, kartóne, dreve, korku, kameni, skle, kove, keramike, plastoch, textile aj koži bez nutnosti použitia primeru.

Pred zaschnutím môžete jednotlivé odtiene z radu Marbel (40 klasických, 6 metalických a 4 neónové) vzájomne miešať priamo na podklade. Po uschnutí je stopa permanentná, svetlostálna a odolná voči vode. Popisovač má navyše odnímateľný, čistiteľný a vymeniteľný hrot a jeho telo tvorí viac ako 30 % recyklovaného plastu.

  • Hrúbka hrotu: extra jemný 0,7 mm (odnímateľný, čistiteľný a vymeniteľný)
  • Typ farby: vodou riediteľná, krycia a matná akrylová farba bez zápachu a rozpúšťadiel
  • Vhodné povrchy: papier, kartón, drevo, korok, kameň, sklo, kov, keramika, plasty, textil, koža
  • Vlastnosti stopy: permanentná, svetlostálna a vodeodolná po zaschnutí
  • Bezpečnosť a pôvod: spĺňa normy AP a EAC, vyrobené v Belgicku
  • Skladovanie: horizontálne
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné