Späť do obchodu DRW760080475

DARWI ICE farba s ľadovým efektom 80 ml, ružová

Skladom
€2,39
€29,88 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

DARWI ICE farba s ľadovým efektom v ružovom odtieni je dekoratívna farba, ktorá po zaschnutí na vzduchu prirodzene vytvára trblietavý, zmrazený povrch pripomínajúci ľadové kryštály. Vďaka hustému zloženiu ju môžete nanášať štetcom alebo špongiou aj v hrubšej vrstve, čím získate výrazný plastický a trojrozmerný efekt bez nutnosti špeciálneho postupu.

Farba je vodou riediteľná, bez obsahu rozpúšťadiel a po úplnom zaschnutí poskytuje stabilnú a odolnú vrstvu. Môžete ju aplikovať priamo na sklo a okná bez základného náteru, prípadne ju použiť na keramiku, drevo, papier či textil a ľubovoľne miešať s ostatnými odtieňmi radu ICE.

  • Objem: 80 ml
  • Odtieň: ružová
  • Vhodné povrchy: sklo, keramika, drevo, papier a textil
  • Aplikácia: štetcom, špongiou alebo priamo z fľaše (čistenie pomôcok vodou pred zaschnutím)
  • Vlastnosti: trblietavý mrazový efekt samovoľne vznikajúci pri schnutí, vzájomne miešateľná s inými odtieňmi, bez rozpúšťadiel
  • Krajina pôvodu: Belgicko
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné