Späť do obchodu DLRD216940401

DALER ROWNEY Simply sada štetcov na olej prasačia štetina, 4 ks, veľkosť 2

Skladom
€4,29
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Sada štetcov DALER ROWNEY Simply prináša základné tvary štetcov vo veľkosti 2, ktoré sú ideálne pre začiatočníkov a voľnočasových umelcov. Tuhá prasačia štetina spoľahlivo unesie hustú farbu, drží pevný ťah a vytvára výrazné stopy aj textúry typické pre olejové techniky a hustý akryl. Vďaka dlhej rúčke môžete maľovať s pohodlným odstupom od maliarskeho plátna.

Údržba je veľmi jednoduchá: pri olejomaľbe zotrite prebytočnú farbu handričkou, štetec vymyte v rozpúšťadle a dočistite mydlovou vodou. Pri akrylových farbách postačí umytie mydlovou vodou pred ich zaschnutím. Po vyčistení stačí štetiny prstami vytvarovať a nechať štetce vyschnúť vo vodorovnej polohe alebo zavesené štetinami nadol.

  • Značka: DALER ROWNEY (rad Simply)
  • Typ štetín: tuhá prasačia štetina
  • Veľkosť a obsah: 4 ks, veľkosť 2
  • Rúčka: dlhá rúčka na prácu z odstupu
  • Vhodné pre: olejomaľbu, husté médiá (heavy body) a akryl
  • Rozmery balenia: 90 × 9 × 357 mm
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné