Späť do obchodu MYHTAQBR_14cm

Akvarelový štetec so zásobníkom na vodu, 14,5 – 15 cm

Skladom

Vybrať variant
€1,99
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Tento akvarelový vodný štetec so zabudovaným priehľadným zásobníkom na vodu či tekutý pigment je praktickou pomôckou na maľbu, skicovanie a kaligrafiu. Vďaka pružným syntetickým štetinám z nylonu a možnosti dávkovať tekutinu jemným stlačením tela štetca umožňuje plynulé ťahy a precíznu kontrolu. Predstavuje ideálny nástroj pre umelcov pracujúcich v plenéri aj v ateliéri.

Parametre produktu:

  • Typ: vodný štetec so zásobníkom
  • Balenie: 1 kus (na výber z 3 veľkostí hrotu)
  • Varianty dĺžky a hrotu: tenký hrot – 14,5 cm, stredný hrot – 14,8 cm, široký hrot – 15 cm
  • Materiál tela: priehľadný plast
  • Materiál štetín: syntetický nylon
  • Uzáver: skrutkovací mechanizmus zabraňujúci vytekaniu
  • Hmotnosť: 0,008 kg
  • Rozmery: 1,2 × 1,2 × 15 cm

Použitie a techniky

Štetec je vhodný na prácu s tuhými akvarelovými farbami, akvarelovými pastelkami, gvašom a tušmi. Uplatní sa pri akvarelových technikách, kaligrafii a maľovaní v plenéri.

Časté otázky

Ako sa reguluje tok vody alebo tekutého pigmentu? Prietok tekutiny zo zásobníka sa reguluje jemným stlačením plastového tela štetca.

Ako sa tento štetec čistí? Čistenie je jednoduché – stačí cez štetiny pretlačiť čistú vodu zo zásobníka.

Je štetec bezpečný na prenášanie bez rizika vytečenia? Áno, skrutkovací systém zásobníka chráni pred nežiaducim únikom tekutiny počas prepravy.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné