Späť do obchodu CLR9750PAINT_975049C

Blok na mix media Clairefontaine Paint'On a grain 250 g – 20 listov

Skladom

Vybrať variant
€12,79
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Clairefontaine Paint'On a grain je univerzálny blok papiera s gramážou 250 g/m², určený pre študentov aj skúsených umelcov tvoriacich kombinovanými technikami. Hrubší papier zo 100 % celulózy ponúka dve rozdielne strany – jednu s jemným zrnom a druhú hladkú. Spoľahlivo zvláda suché aj mokré médiá, je odolný proti poškriabaniu a pri kontakte s vodou sa vlní iba minimálne.

Parametre produktu

  • Značka: CLAIREFONTAINE
  • Produktový rad: Paint'On a grain
  • Materiál: 100 % celulóza
  • Gramáž: 250 g/m²
  • Počet listov: 20
  • Povrch: obojstranný (jedna strana jemné zrno, druhá strana hladká)
  • Vlastnosti: bez obsahu kyselín (acid-free), neutrálne pH, odolný proti poškriabaniu
  • Väzba: lepený blok

Využitie a techniky

Papier je ideálny pre suché aj mokré médiá vrátane ceruziek, fixiek, alkoholových fixiek, tušu, gvašu, akrylu a ľahkého akvarelového lavírovania. Vďaka vysokej odolnosti umožňuje jednoduché vrstvenie a úpravy bez rozvláknenia povrchu.

Často kladené otázky

Má papier na oboch stranách rovnaký povrch? Nie, jedna strana hárka má jemné zrno a druhá je úplne hladká, takže si povrch zvolíte podľa zvolenej techniky.

Vlní sa papier pri použití mokrých médií? Papier s gramážou 250 g/m² sa po nanesení vody vlní len minimálne a znesie aj ľahké akvarelové lavírovanie či akryl.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné