Clairefontaine kraftový papier 90 g

Skladom

Vybrať variant
€11,79
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Kraftový papier CLAIREFONTAINE s gramážou 90 g/m² je prírodný hnedý baliaci a tvorivý papier vo voľných hárkoch, určený pre kreatívcov a tvorcov papierových projektov. Jeho pevný prírodný povrch sa ľahko prehýba aj skladá a spoľahlivo znesie suché médiá aj fixy. Vďaka svojmu hnedému tónu dodáva prácam prirodzený vzhľad a necháva vyniknúť svetlé a metalické farby.

Parametre produktu

  • Značka: CLAIREFONTAINE
  • Gramáž: 90 g/m²
  • Typ papiera: prírodný hnedý kraftový papier
  • Formát: voľné hárky
  • Hmotnosť balenia: 0,56 kg

Využitie a techniky

Papier je vhodný na balenie darčekov, dekorácie, výrobu obálok, koláže, scrapbooking, šablóny aj nácvik kresby v škole, dielni či doma. Voľné hárky umožňujú flexibilné strihanie a prácu so suchými médiami, fixkami alebo svetlými a metalickými farbami.

Často kladené otázky

Aké médiá sú vhodné na tento kraftový papier? Papier znesie suché médiá aj fixy a skvele zvýrazní svetlé a metalické farby.

Dá sa papier jednoducho skladať? Áno, papier je pevný, no zároveň sa ľahko prehýba a skladá.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné