Späť do obchodu GDN0003050_5

Akrylový hustý gél GOLDEN Heavy Gel Gloss lesklý


Vybrať variant
€25,50
€107,59 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GOLDEN Heavy Gel Gloss je hustý akrylový gél určený pre umelcov pracujúcich s akrylom na plátne, dreve, papieri a ďalších pevných podkladoch. Má hustejšiu konzistenciu než akrylové farby radu Heavy Body, zvyšuje objem i viskozitu farby a udrží výraznejšie štruktúry. Lesklý variant schne do priesvitného, pružného a vodoodolného filmu archívnej kvality.

Kľúčové vlastnosti a parametre

  • Značka: GOLDEN
  • Výrobca: Golden Artist Colors, New York, USA
  • Krajina pôvodu: USA
  • Typ média: akrylový gél
  • Povrchový efekt: lesklý (Gloss) – po zaschnutí je priesvitný
  • Vlastnosti: vodou riediteľný za mokra, po zaschnutí vodoodolný, pružný a archívnej kvality
  • Miešateľnosť: plne miešateľný s ostatnými akrylmi a médiami GOLDEN

Použitie a techniky

Gél nanášajte štetcom alebo špachtľou samostatne, prípadne ho primiešajte priamo do akrylovej farby na zvýšenie jej viskozity a objemu. Výborne drží stredne vysoké stopy nástrojov a hodí sa na impasto a reliéfne plochy, pričom telo gélu zostáva pružné aj v hrubších nánosoch.

Často kladené otázky

Ako schne lesklý variant gélu GOLDEN Heavy Gel? Lesklý variant po nanesení schne do priesvitného stavu a vytvára odolný film.

Na aké podklady je gél vhodný? Je určený na prácu s akrylom na plátno, drevo, papier a ďalšie pevné podklady.

Praská gél pri hrubších vrstvách? Nie, obsahuje rovnaké akrylové spojivá ako farba a jeho telo zostáva pružné a odolné aj v hrubom impaste.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné