Späť do obchodu PRIP3750CB_2

Plochý umelecký štetec PRINCETON Select Chisel Blender s krátkou rúčkou


Vybrať variant
€5,09
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Univerzálny plochý umelecký štetec PRINCETON Select Chisel Blender so syntetickým vlasom je určený pre študentov, hobby tvorcov aj skúsených umelcov. Vďaka pružnému vlasu, presnému ťahu a krátkej modrej drevenej rúčke ponúka výbornú kontrolu pri práci zblízka. Štetec je prispôsobený na univerzálne použitie s akrylovými, olejovými aj akvarelovými farbami.

Parametre produktu

  • Značka: PRINCETON
  • Rad: Select
  • Typ štetca: Chisel Blender (plochý)
  • Materiál vlasu: syntetické vlákno
  • Rúčka: krátka, modrá drevená rúčka so striebristou objímkou
  • Balenie: 1 ks
  • Využitie: olej, akryl, akvarel

Použitie a techniky

Štetec je vhodný na lazúrovanie, krytie plôch, ako aj na bežnú školskú a hobby maľbu. Po použití ho stačí opláchnuť vodou (pri práci s olejom najprv riedidlom), zľahka vytvarovať hrot a nechať sušiť naležato.

Často kladené otázky

Pre aké médiá je štetec vhodný? Štetec spoľahlivo znesie olejové, akrylové aj akvarelové farby.

Ako sa o štetec správne starať? Po maľovaní ho opláchnite vodou alebo pri olejových farbách najprv riedidlom, jemne vytvarujte hrot a usušte vo vodorovnej polohe.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné