Tuhé tyčinkové lepidlo GIOTTO Stick


Vybrať variant
€1,29
€129,00 / kg
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Tuhé tyčinkové lepidlo GIOTTO Stick je praktické lepidlo určené na presné a čisté lepenie papiera, kartónu a fotografického papiera. Vďaka tuhej konzistencii bez obsahu rozpúšťadiel sa nanáša bez kvapkania a nespôsobuje vlnenie papiera. Je ideálnou voľbou pre deti, do školy, kancelárie aj na domáce tvorenie koláží a papierových projektov.

Parametre produktu

  • Značka: GIOTTO
  • Produktový rad: GIOTTO Stick
  • Typ: tuhé tyčinkové lepidlo
  • Vlastnosti: bez rozpúšťadiel, zmývateľné vodou, nepresakuje
  • Balenie: 1 ks s otočným mechanizmom a nasúvacím uzáverom

Použitie a povrchy

Lepidlo sa nanáša priamo z tyčinky v tenkej vrstve na bežné papierové práce a koláže. Spoľahlivo spája papier, kartón a fotografický papier s okamžitým účinkom.

Často kladené otázky

Dá sa lepidlo ľahko odstrániť z oblečenia alebo rúk? Áno, lepidlo sa z pokožky aj z textílií jednoducho zmyje vodou.

Ako je lepidlo chránené pred vysychaním? Pred vyschnutím ho spoľahlivo chráni praktický nasúvací uzáver a otočný mechanizmus vysúvania.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné