Späť do obchodu DRWDA0800500000C

DARWI samotvrdnúca modelovacia hmota 500 g biela

Skladom
€4,19
€8,38 / kg
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

DARWI samotvrdnúca modelovacia hmota je jemnozrnná hmota na vodnej báze, ktorá tvrdne na vzduchu pri izbovej teplote bez vypaľovania v peci. Vďaka homogénnej štruktúre s veľmi jemným zrnom umožňuje vypracovať precízne detaily aj odtlačky pri tvorbe figúrok, dekorácií, šperkov, makiet či reliéfov. Hmota je poddajná, polopružná, bez zápachu a nelepí sa na ruky, pričom počas schnutia sa nezmršťuje a zachováva si pôvodný tvar i rozmery. Spoľahlivo priľne k poréznym materiálom, ako sú navlhčené drevo, kartón či sadra.

Pred modelovaním blok dôkladne prehneťte a v prípade potreby zmäkčite malým množstvom vody. Tvrdnutie prebieha rýchlosťou približne 24 hodín na 1 cm hrúbky bez urýchľovania teplom. Po úplnom vyschnutí je stredne tvrdý povrch možné brúsiť, vŕtať, rezať, maľovať akrylovými alebo temperovými farbami a fixovať lakom. Hmota vyhovuje európskym normám pre hračky a otvorený blok zostane pri správnom zabalení do vlhkej utierky a vzduchotesného vrecka poddajný celé týždne.

  • Typ: Samotvrdnúca modelovacia hmota na vodnej báze (tvrdne na vzduchu bez vypaľovania)
  • Farba a hmotnosť: Biela, 500 g
  • Vlastnosti: Jemné zrno, bez zápachu, nelepí sa na ruky, nulové zmrštenie pri schnutí
  • Opracovanie po vyschnutí: Brúsenie, vŕtanie, rezanie a maľovanie akrylovými či temperovými farbami
  • Priľnavosť: Porézne podklady (drevo, kartón, sadra)
  • Doba schnutia: Cca 24 hodín na 1 cm hrúbky pri izbovej teplote
  • Bezpečnosť: Vyhovuje európskym normám pre hračky
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné