Späť do obchodu GIOF545200

Trblietavé lepidlo GIOTTO Glitter Glue kamienkové farby 5 x 10 g

Skladom
€6,39
€127,80 / kg
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Trblietavé lepidlo GIOTTO Glitter Glue v kamienkových farbách je dekoračné gélové lepidlo určené pre deti a kreatívnych tvorcov na zdobenie papiera, kartónu aj rôznych predmetov. Jemné trblietky sú rozptýlené v priehľadnom lepidle a po nanesení priamo z tuby vytvárajú pútavý reliéfny efekt. Sada obsahuje 5 túb s hmotnosťou 10 g, ktoré sa používajú jednoducho ako bežné pero.

Parametre produktu

  • Značka: GIOTTO
  • Produktový rad: Glitter Glue
  • Balenie: sada 5 túb po 10 g
  • Forma: gél
  • Farba: viacfarebná (kamienkové farby)
  • Určenie: pre deti, dekoračné účely

Použitie a techniky

Lepidlo sa nanáša špičkou tuby v tenkej línii na papier, kartón alebo predmety, vďaka čomu je ideálne na obrysy, nápisy, ornamenty a dotvorenie výkresov či pohľadníc. Po nanesení je potrebné nechať trblietavú vrstvu zaschnúť, aby sa ustálil reliéf; lepidlo slúži na dekoráciu a nie je určené na nosné spoje.

Často kladené otázky

Ako sa trblietavé lepidlo GIOTTO nanáša? Dávkuje sa priamo z tuby pomocou špičky a používa sa rovnako jednoducho ako bežné pero.

Na aké materiály je lepidlo vhodné? Lepidlo spoľahlivo drží na papieri, kartóne aj ďalších dekoračných predmetoch.

Slúži lepidlo na pevné lepenie predmetov? Nie, lepidlo je určené výhradne na dekoračné účely a vytváranie reliéfnych efektov, nie na nosné spoje.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné