Späť do obchodu GIOF30_310000

Temperové farby GIOTTO Extra Fine v tubách so štetcom

Skladom

Vybrať variant
€7,99
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Sada prémiových temperových farieb GIOTTO Extra Fine obsahuje koncentrovanú, ultra jemnú temperu v hliníkových tubách spolu so štetcom a integrovanou paletou na miešanie. Farby sú bohaté na pigment a vyznačujú sa výrazným krytím, vďaka čomu sú ideálne pre školu aj domácu tvorbu. Hodia sa na ilustráciu aj voľnú maľbu na papier a kartón.

Kľúčové vlastnosti a parametre

  • Značka: GIOTTO
  • Produktový rad: Extra Fine
  • Balenie: hliníkové tuby s uzáverom, štetec, odnímateľné veko slúžiace ako paleta
  • Vlastnosti farieb: koncentrované, ultra jemné, bohaté na pigment, výrazne krycie
  • Riediteľnosť a miešanie: vodou riediteľné do priehľadných lazúr, navzájom miešateľné odtiene
  • Prekrývanie: po zaschnutí pretierateľné ďalšou vrstvou
  • Vhodné povrchy: papier a kartón
  • Bezpečnostné upozornenie: obsahuje malé oddeliteľné časti, dbajte na najmenšie deti

Použitie a techniky

Farba sa nanáša štetcom priamo z tuby alebo rozriedená vodou na dosiahnutie jemných lazúr. Je vhodná na ilustrovanie aj voľnú maľbu na papierové a kartónové podklady, pričom po zaschnutí umožňuje nanášanie ďalších vrstiev.

Často kladené otázky

Dajú sa jednotlivé odtiene medzi sebou miešať? Áno, farby sú navzájom miešateľné na vytváranie ďalších tónov a odnímateľné veko balenia slúži ako miešacia paleta.

Možno farbu riediť vodou? Áno, hustú temperu možno podľa potreby riediť vodou až do priehľadných lazúr.

Je možné po zaschnutí maľbu ďalej vrstviť? Áno, po zaschnutí sa farba dá jednoducho pretrieť ďalšou vrstvou.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné