Späť do obchodu JOV98060P

Okrúhle voskovky JOVI Jumbo pastelové sada 60 ks so strúhadlom

Skladom
€18,79
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Hrubé okrúhle voskovky JOVI Jumbo v praktickej plastovej dóze so strúhadlom sú navrhnuté ako prvé voskovky pre najmenšie deti v škôlkach, kluboch a na prvom stupni základných škôl. Celé telo voskovky tvorí farebná hmota bez obalu, čo zaisťuje vysokú výdatnosť a sýtu kryciu stopu na papieri aj kartóne. Voskovky majú mäkký, rovnomerný sklz, nešpinia ruky, sú bez zápachu a vďaka svojej odolnosti sa pri páde nelámu.

Vlastnosti a parametre

  • Značka: JOVI
  • Typ: voskový pastel / hrubé guľaté voskovky Jumbo
  • Balenie: plastová dóza, sada 60 ks
  • Farebnosť: 6 pastelových odtieňov
  • Príslušenstvo: strúhadlo prispôsobené väčšiemu priemeru
  • Hmotnosť balenia: 0,53 kg
  • Určenie: pre deti, škôlky a školy
  • Bezpečnosť: spĺňa normu EN 71, bez hlavných alergénov
  • Krajina pôvodu: Španielsko

Použitie a techniky

Voskovky sú určené na kreslenie, tieňovanie a vrstvenie farieb na papieri či kartóne. Vďaka svojej štruktúre sú vhodné aj na techniku vyškrabávania (sgrafito), pričom odrezky zo strúhania je možné triediť a využiť na mozaikové koláže. Prípadné škvrny z textilu sa dajú odstrániť ručným praním pomocou mydla.

Často kladené otázky

Nelámu sa voskovky pri páde alebo silnejšom tlaku? Tieto hrubé voskovky sú navrhnuté tak, aby sa pri bežných pádoch nelámali a dajú sa ľahko orezávať priloženým strúhadlom.

Dajú sa škvrny z voskoviek vyprať z oblečenia? Áno, škvrny z textílií je možné odstrániť bežným ručným praním s mydlom.

Sú voskovky bezpečné pre malé deti? Áno, produkt je bez zápachu, neobsahuje hlavné alergény a spĺňa prísne európske bezpečnostné normy EN 71.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné