Späť do obchodu MAIM4014_475

Tekutá metalická farba MAIMERI Idea Metallici 60 ml

Skladom

Vybrať variant
€8,49
€141,50 / l
Na ceste k námDoručenie 3–7 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Tekutá metalická farba MAIMERI Idea Metallici s objemom 60 ml je prémiová farba na báze rozpúšťadla určená pre umelcov a remeselníkov. Obsahuje skutočný kovový prach dispergovaný v živici, vďaka čomu vytvára autentický kovový povrch s vysokým leskom, hĺbkou odtieňa a výborným krytím aj na tmavom podklade.

Parametre produktu

  • Značka: MAIMERI
  • Produktový rad: Idea Metallici
  • Objem: 60 ml
  • Báza: rozpúšťadlová
  • Vlastnosti: pravý kovový pigment, rýchle schnutie, vysoká odolnosť
  • Krajina pôvodu: Taliansko

Použitie a aplikácia

Farba je vhodná na drevo, kov, sklo, keramiku, sadru aj plátno. Pred nanášaním musí byť podklad dôkladne očistený, odmastený a suchý. Pred použitím fľaštičku pretrepte a pracujte v dobre vetranom priestore; na riedenie a čistenie pomôcok slúži riedidlo Idea Metallici Thinner.

Často kladené otázky

Na aké materiály je možné farbu nanášať? Hodí sa na drevo, kov, sklo, keramiku, sadru a maliarske plátno.

Čím sa farba riedi a ako sa čistí náradie? Riedi sa a čistí príslušným riedidlom Thinner z radu MAIMERI Idea Metallici.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné