Sušené ovocie do mydla

Skladom

Vybrať variant
€2,69€2,90Akcia
€134,50 / kg
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Objavte jedinečný spôsob, ako prepojiť prírodu a tvorivosť – s naším sušeným ovocím v umeleckej kvalite! V ponuke nájdete jednotlivé balenia sušených jahôd, figových plátkov alebo kiwi, ktoré si môžete zvoliť z rozbaľovacieho zoznamu podľa vlastného výberu. Každý druh je starostlivo sušený tak, aby si zachoval farbu, vôňu a prirodzený tvar, čím sa stáva dokonalým doplnkom do vašich handmade projektov. Tieto sušené plody sú ideálne najmä pri výrobe dekoratívnych mydiel – stačí ich nasypať priamo na ešte teplú mydlovú hmotu vo forme a získať tak efektný prírodný vzhľad aj vôňu. Sú vhodné aj na kreatívne využitie pri výrobe sviečok, resin art, či balení darčekov. Vďaka svojej vizuálnej príťažlivosti a prírodnému charakteru sú skvelou voľbou pre každého milovníka ručnej tvorby, ktorý hľadá netradičné a pôsobivé dekoračné prvky.

Parametre produktu:

  • Sušené ovocie do mydla
  • Balenie: figy – 6 ks/bal., kiwi a jahody – 20 g/bal.
  • 100 % prírodné, bez chemických konzervantov
  • Ideálne na dekorovanie mydiel, sviečok a kreatívne balenie darčekov
  • Vhodné pre handmade tvorcov, mydlárov a kreatívcov

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné