Silikónová nádoba na odlievanie - obdlžnik

€12,90
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Obdĺžniková silikónová forma na výrobu dizajnových podnosov a dekorácií je ideálnou voľbou pre všetkých milovníkov kreatívnej tvorby s použitím epoxidovej živice, jesmonitu, betónu alebo sadry. Vďaka svojim rozmerom je vhodná na výrobu väčších interiérových kúskov – napríklad ako podnos na šperky, dekoratívna miska, minimalistická tácka na sviečky alebo odkladací doplnok na stôl. Hladký a pružný silikón umožňuje ľahké vybratie odliatku bez poškodenia tvaru, pričom forma je opakovane použiteľná bez straty kvality. Je vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých tvorcov, ktorí túžia vytvoriť praktické a vizuálne pôsobivé kúsky do domácnosti alebo ako originálne handmade darčeky.

Parametre produktu:

  • Silikónová nádoba na odlievanie
  • Vonkajšie rozmery formy: 29,2 × 13 × 6,5 cm
  • Vnútorné rozmery: 25,7 × 9,1 × 6,5 cm
  • Odporúčaný materiál: živica, jesmonit, betón, sadra
  • Vhodné na: dizajnové podnosy, odkladacie tácky, interiérové dekorácie
  • Pružný, opakovane použiteľný materiál

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné