Späť do obchodu RSK9074769

Súprava akrylových farieb ROSA STUDIO | 12x20 ml

Skladom
€24,50€25,50Akcia
€102,08 / l
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
ROSA STUDIO

Akrylová farba (20 ml) je vysokokvalitná študentská akrylová farba, ktorá ponúka vynikajúcu pigmentáciu, hladkú konzistenciu a spoľahlivý výkon pre širokú škálu maliarskych techník. Táto všestranná akrylová farba poskytuje živé, krycie pokrytie, ktoré rýchlo schne do odolného, vodeodolného matného saténového povrchu. S krémovým zložením sa ľahko pracuje pomocou štetcov, paletových nožov alebo špongie a možno ho riediť vodou alebo miešať s akrylovými médiami. Ideálny na maľovanie na plátno, zmiešané umenie, dekoratívne projekty a akademické cvičenia. Akrylové farby ROSA Studio poskytujú výsledky profesionálnej kvality za dostupnú cenu, takže sú ideálne pre študentov umenia, začínajúcich umelcov a kreatívnych hobbyistov. Veľkorysý 20 ml formát ponúka skvelú hodnotu na pravidelné používanie v ateliéri. Farby sa ľahko miešajú a poskytujú neobmedzené možnosti palety.

Parametre produktu: Farby sú vhodné na nanášanie farieb, ktoré sa dajú použiť v rôznych farbách, ako sú napr:


  • EAN: 4823098538080
  • Objem: 20 ml
  • Typ: akrylová farba (študentská)
  • Značka: Akrylové farby, akrylové farby, akrylové farby, akrylové farby: ROSA Studio
  • Trieda: študentská
  • Vhodné na: plátno, drevo, papier, zmiešané médiá
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Jednotková cena 74,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


3,69 € Jednotková cena 49,20 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,49 € Jednotková cena 32,98 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa
Olejová farba Artemisia 40 ml

Olejová farba Artemisia 40 ml


4,74 € Jednotková cena 118,50 €/l
Pentart

Posledné Videné