Späť do obchodu LKSK2_2740250

Štruktúrovacia pasta LUKAS metalická 250 ml


Vybrať variant
€24,90
€99,60 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Štruktúrovacia pasta LUKAS je hotové akrylové médium s výrazným kovovým efektom, určené na vytváranie trojrozmerných reliéfov a dekoratívnych štruktúr. Je ideálna pre výtvarníkov a kreatívnych tvorcov pracujúcich na plátne, dreve či lepenke. Po nanesení schne brilantne a po úplnom zaschnutí vytvára stabilný, vodovzdorný povrch.

Parametre produktu

  • Značka: LUKAS
  • Typ: akrylová štruktúrovacia pasta
  • Efekt: kovový / metalický
  • Konzistencia: pastózna
  • Objem: 250 ml
  • Vlastnosti: vodovzdorná po zaschnutí
  • Balenie: 1 ks

Použitie a aplikácia

Pasta sa nanáša priamo na pevný a odmastený podklad pomocou maliarskej špachtle alebo štetca. Pre zachovanie plného kovového lesku sa odporúča aplikovať ju samostatne, keďže priame miešanie s akrylovými farbami môže znížiť metalický efekt. Po dokonalom zaschnutí je povrch pretierateľný akrylovými farbami. Pracovné náradie očistite vodou ihneď po použití.

Často kladené otázky

Dá sa pasta miešať priamo s akrylovými farbami?
Pri priamom miešaní s akrylom sa kovový efekt môže stratiť, preto je najlepšie nanášať pastu samostatne a prípadne ju pretierať až po zaschnutí.

Ako očistiť štetce a špachtle po práci s pastou?
Všetko pracovné náradie stačí ihneď po použití dôkladne umyť čistou vodou.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné