Späť do obchodu SPOS033901305

Súprava školských štetcov Spoko S0339, 5 ks

€1,89
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Súprava školských štetcov Spoko S0339 obsahuje 5 kusov plochých a okrúhlych štetcov s prírodným vlasom a štetinami. Je určená pre školákov a na voľnočasové tvorenie, pričom ponúka spoľahlivé vyhotovenie s drevenou lakovanou násadkou a nekorodujúcou sponou.

Parametre produktu

  • Značka: Spoko
  • Kód produktu: S0339
  • Obsah balenia: 5 ks štetcov (mix druhov)
  • Typ štetcov: ploché a okrúhle
  • Vlas / štetina: prírodný vlas a štetiny
  • Rukoväť: drevená čierna lakovaná násadka s tlačeným logom a veľkosťou
  • Úchytka: chrómovaná mosadzná spona
  • Balenie: blister
  • Hmotnosť: 0,024 kg

Použitie

Štetce sú ideálne pre školákov na výtvarnú výchovu aj na rôzne voľnočasové kreatívne projekty.

Často kladené otázky

Aké typy štetcov sa v súprave nachádzajú? V balení nájdete kombináciu plochých a okrúhlych štetcov s prírodným vlasom a štetinami.

Vydrží spona štetca časté umývanie? Áno, chrómovaná mosadzná spona nekoroduje a udrží štetiny pevné aj pri opakovanom vymývaní.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné