Späť do obchodu MYHTSFkluc_stvorec

Silikónová forma na prívesky z epoxidu s kľúčenkovými krúžkami

Skladom

Vybrať variant
€1,99
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Silikónová forma na živicový prívesok s 3 kľúčenkovými krúžkami je určená na tvorbu vlastných príveskov a kľúčeniek z epoxidu. Forma z flexibilného polopriehľadného silikónu má zabudovaný stredový výstupok, ktorý priamo pri odlievaní vytvára hotový otvor na zavesenie bez potreby vŕtania. Súčasťou každého variantu sú 3 strieborné kľúčenkové krúžky so 4-článkovou retiazkou a spojovacím krúžkom.

Parametre produktu

  • Materiál: pružný silikón, kovová zliatina
  • Farba: transparentná biela forma, strieborné krúžky
  • Dostupné tvary a rozmery: obdĺžnik (6,6 × 3,5 cm), ovál (6,2 × 3,4 cm), štvorec (4,7 × 4,2 cm), zaoblený trojuholník (4,7 × 4,1 cm), štít (4,7 × 3,4 cm), kruh (priemer 4,1 cm)
  • Balenie: 1 ks vybraného tvaru formy + 3 ks kľúčenkových krúžkov
  • Vlastnosť: integrovaný tŕň pre otvor na zavesenie

Využitie a techniky

Forma je vhodná na prácu s UV živicou a dvojzložkovou epoxidovou živicou v kombinácii s pigmentmi, glitrami a sušenými rastlinami.

Časté otázky

Je potrebné do hotového odliatku vŕtať otvor? Nie, forma má integrovaný silikónový výstupok, ktorý automaticky vytvorí otvor na zavesenie priamo počas vytvrdzovania.

Aké materiály je možné do formy odlievať? Forma je prispôsobená pre UV živicu aj klasickú dvojzložkovú epoxidovú živicu spolu s farebnými pigmentmi či trblietkami.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Posledné Videné