Silikónová forma na odlievanie - odlžniky

€2,99
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Táto silikónová forma na mydlo s 24 priehradkami v tvare malých štvorčekov je ideálna na výrobu domácich mydiel, voskov alebo kreatívnych sadrových dekorácií. Vďaka flexibilnému a nepriľnavému silikónu sa odliatky jednoducho vyberajú a forma sa pohodlne čistí. Štvorcový dizajn každej priehradky umožňuje vytvárať rovnomerné kúsky, ktoré sú ideálne ako malé darčeky, vzorky, voskové taviace kocky alebo aroma terapeutické mydlá. Forma je vhodná pre hobby tvorcov aj profesionálov, ktorí pracujú s glycerínovou hmotou, voskom či sadrou. Je ľahká, flexibilná a praktická na opakované použitie pri rôznych tvorivých projektoch.

Parametre produktu:

  • Silikónová forma na odlievanie
  • Materiál: silikón
  • Farba: ružová
  • Rozmery formy: 24,5 x 21 cm
  • Počet priehradiek: 24
  • Rozmery jednej priehradky: 3 x 4 x 1,5 cm
  • Použitie: výroba mydiel, voskov, sadrových dekorácií

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné