Silikónová forma na odlievanie - obdlžníky

€3,99
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Táto silikónová forma na mydlo s 12 obdĺžnikovými priehradkami je ideálnou pomôckou pre každého, kto sa venuje výrobe prírodnej kozmetiky alebo dekoratívnych odliatkov. Vďaka svojim rozmerom je vhodná na tvorbu menších mydielok, ktoré sú perfektné ako vzorky, cestovné balenia alebo darčekové sety. Vyrobená je z kvalitného, pružného silikónu, ktorý umožňuje jednoduché vybratie hotového výrobku a zároveň sa ľahko čistí. Tvar priehradok je ideálny aj na výrobu voskov do aromalámp či sadrových dekorácií. Vďaka pevnej konštrukcii a odolnosti voči teplu a chladu je forma použiteľná opakovane, bez straty tvaru alebo flexibility. Je vhodná pre hobby tvorcov, remeselníkov aj začínajúcich mydlárov, ktorí ocenia jej jednoduché použitie a čistý dizajn.

Parametre produktu:

  • Silikónová forma na odlievanie
  • Farba: fialová
  • Počet priehradiek: 12
  • Rozmery formy: 29,6 x 17,2 cm
  • Rozmery jednej priehradky: 7,8 x 2,9 cm
  • Vhodná na: výrobu mydiel, voskov, sadrových dekorácií
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné