Silikónová forma na odlievanie - listy

€4,99
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Táto silikónová forma na mydlo s tropickými motívmi listov je perfektným nástrojom pre kreatívnych tvorcov, ktorí milujú prírodu a originalitu. Obsahuje šesť priehradiek s detailne prepracovanými vzormi listov v oválnych a štvorcových tvaroch, ktoré vašim výtvorom dodajú štýlový a moderný vzhľad. Forma je vyrobená z kvalitného, pružného silikónu, ktorý je odolný, nelepivý a ľahko sa udržiava. Ideálna je pre výrobu glycerínového alebo prírodného mydla, voskov, sadrových odliatkov či kreatívnych dekorácií. Vďaka rozmerom priehradiek je vhodná pre domáce využitie aj menšiu remeselnú výrobu. Vytvorte si vlastnú kolekciu originálnych mydiel, ktoré zaujmú svojím tvarom aj štruktúrou – napríklad ako darček alebo dekoráciu do kúpeľne. Forma je vhodná aj pre začiatočníkov, pretože manipulácia s ňou je veľmi jednoduchá a intuitívna.

Parametre produktu:

  • Silikónová forma na odlievanie
  • Počet priehradiek: 6 (3 oválne, 3 štvorcové)
  • Rozmery formy: 22,6 × 17,1 cm
  • Rozmery priehradiek: cca 7 × 6,1 cm
  • Motív: listy (tropické a prírodné vzory)
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné