Silikónová forma na odlievanie - kvety

€1,99
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Táto silikónová forma na mydlo s motívom ruže vám umožní vytvoriť jedinečné mydlá s jemným kvetinovým reliéfom, ktorý zaujme na prvý pohľad. Vďaka šiestim okrúhlym priehradkám s detailne vypracovaným vzorom je ideálna pre každého, kto chce dodať svojim ručne vyrábaným produktom romantický a elegantný vzhľad. Vyrobená je z flexibilného, nepriľnavého silikónu, vďaka čomu sa mydlo po stuhnutí jednoducho vyberá bez poškodenia tvaru. Je vhodná nielen na výrobu mydla, ale aj na odlievanie voskov, sadrových dekorácií či kúpeľových bômb. Táto forma je ideálna pre domácich výrobcov kozmetiky, kreatívnych tvorcov a všetkých, ktorí milujú originálne darčeky.

Parametre produktu:

  • Silikónová forma na odlievanie
  • Farba: ružová
  • Počet priehradiek: 6
  • Priemer jednej formy: 7,3 cm
  • Rozmery celej formy: 24,4 x 16,3 cm
  • Použitie: mydlá, vosky, sadra, kozmetické odliatky
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné