Schmincke tekuté médium polomatné

Skladom

Vybrať variant
€21,90
€87,60 / l
Na ceste k námDoručenie 10–11 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Schmincke tekuté médium v polomatnom vyhotovení je profesionálny umelecký prípravok určený na úpravu vlastností farieb. Tento produkt prémiovej kvality od výrobcu H. Schmincke & Co. KG poskytuje spoľahlivý polomatný výsledok a je vyrobený v Nemecku.

Parametre produktu

  • Značka: Schmincke
  • Typ: Fluid medium, semi-matte (tekuté polomatné médium)
  • Objem: 250 ml
  • Kvalita: Profesionálna umelecká kvalita
  • Krajina pôvodu: Nemecko
  • Hmotnosť: 0,295 kg
  • Rozmery: 5,6 × 5,6 × 15,5 cm
  • Balenie: 1 ks

Často kladené otázky

V akej kvalite je toto médium vyrobené? Ide o profesionálnu umeleckú kvalitu priamo od nemeckého výrobcu H. Schmincke & Co. KG.

Aký objem má toto balenie? Balenie obsahuje 250 ml tekutého média.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné