Schmincke náhradné hroty pre liner – sada 2 ks

Skladom

Vybrať variant
€3,49
Na ceste k námDoručenie 10–11 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Schmincke náhradné hroty pre liner predstavujú praktickú sadu dvoch kusov príslušenstva pre vaše umelecké potreby. Sú určené na výmenu opotrebovaných hrotov v lineroch značky Schmincke, čím predlžujú funkčnosť vášho obľúbeného nástroja. Tento produkt je ideálny pre každého tvorcu, ktorý používa linery Schmincke a potrebuje spoľahlivú náhradu.

Parametre produktu

  • Značka: Schmincke
  • Typ produktu: náhradné hroty pre liner
  • Balenie: sada (2 náhradné hroty)
  • Kategória: LINER
  • Hmotnosť: 0,008 kg

Často kladené otázky

Pre aké pomôcky sú tieto hroty určené? Sú navrhnuté ako náhradné hroty pre linery značky Schmincke.

Koľko hrotov obsahuje balenie? Balenie obsahuje sadu 2 náhradných hrotov.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné