Späť do obchodu DRWDA0810500000C

Samotvrdnúca modelovacia hmota DARWI 500 g – terakota

Skladom
€4,19
€8,38 / kg
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

DARWI samotvrdnúca modelovacia hmota je poddajný a polopružný materiál na báze vody, ideálny na tvorbu figúrok, dekorácií, šperkov aj reliéfov. Vďaka homogénnej štruktúre s veľmi jemným zrnom umožňuje detailné vypracovanie a odtlačky, nelepí sa na ruky a nezapácha. Hmota počas schnutia na vzduchu nezmenšuje svoj objem a bezpečne priľne k poréznym povrchom ako drevo, kartón či sadra.

Vytvrdnutie prebieha pri izbovej teplote približne 24 hodín na 1 cm hrúbky. Po úplnom vyschnutí získate stredne tvrdý povrch, ktorý môžete ľubovoľne rezať, brúsiť, vŕtať, maľovať akrylovými či temperovými farbami a nakoniec ošetriť lakom. Zvyšok hmoty stačí zabaliť do vlhkej utierky a uzavrieť do vzduchotesného vrecka na ďalšie použitie.

  • Tvrdne voľne na vzduchu bez nutnosti vypaľovania v peci
  • Veľmi jemná štruktúra vhodná na drobné detaily a reliéfne odtlačky
  • Nulové zmrštenie – výrobok si zachováva tvar i rozmery
  • Opracovateľný povrch (brúsenie, vŕtanie, maľovanie farbami a lakovanie)
  • Vyhovuje európskym normám pre hračky
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné