Späť do obchodu SKRPOXPGBMIX3B

Sada gélových pier SAKURA Gelly / sada 3 ks (číra, čierna, biela)

Skladom
€6,59
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Sada gélových pier SAKURA Gelly obsahuje 3 kusy pier v kombinácii číreho (glazúrového), čierneho a bieleho vyhotovenia. Tieto perá s krémovým gélovým atramentom archívnej kvality sú odolné voči vode a blednutiu, vďaka čomu sú ideálnou voľbou pre ilustrátorov, scrapbooking aj tvorbu pozdravov. Biele a číre perá vytvárajú krycie a lesklé akcenty na tmavom i svetlom podklade, zatiaľ čo čierne pero zabezpečuje presné línie a obrysy.

Parametre produktu

  • Značka: SAKURA
  • Modelový rad: Gelly
  • Typ pera: gélové pero
  • Balenie: sada 3 ks (číre glazúrové, čierne, biele)
  • Hrot: guľôčkový hrot zo zliatiny
  • Vlastnosti atramentu: krémový, archívna kvalita, vodeodolný, odolný voči blednutiu
  • Krajina pôvodu značky: Japonsko (výroba od roku 1921)
  • Vhodnosť: od školského veku

Použitie a aplikácia

Perá sú určené na kreslenie, ilustrácie, scrapbooking a zdobenie pozdravov. Pri práci veďte pero zľahka a bez tlaku; biele a krycie odtiene pred použitím krátko rozpíšte na papieri. Nanesená stopa vyžaduje krátky čas na zaschnutie, preto pri písaní ľavou rukou postupujte opatrne. Po skončení práce perá uzavrite uzáverom a skladujte ich vo vodorovnej polohe. Atrament nie je vhodný na textil určený na pranie.

Často kladené otázky

Na aké povrchy a podklady sú perá vhodné? Biele a číre pero vytvárajú výrazné akcenty a lesklé efekty na tmavých aj svetlých papierových podkladoch, no atrament nie je určený na textil, ktorý sa perie.

Ako sa o perá správne starať? Po použití vždy nasaďte uzávery a perá uchovávajte uložené vo vodorovnej polohe.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné