Späť do obchodu CNST46830001011_E

Akvarelový blok CANSON St Cuthberts Saunders Rough 300 g/m² biely 12 listov – 23 × 31 cm

Skladom

Vybrať variant
€37,90
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Akvarelový blok CANSON St Cuthberts Saunders Waterford Rough s gramážou 300 g/m² predstavuje profesionálny papier zo 100 % bavlny vyrobený tradične na valcovom site. Tento archívny papier s hrubou textúrou Rough je schválený britskou Royal Watercolour Society a je navrhnutý pre najnáročnejšie akvarelové techniky. Vďaka vnútornej aj povrchovej želatíne poskytuje vysokú pevnosť, odoláva zoškrabávaniu a po navlhčení schne rovnomerne naplocho.

Parametre produktu:

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: St Cuthberts Saunders Waterford
  • Materiál: 100 % bavlna (mould-made)
  • Gramáž: 300 g/m²
  • Štruktúra povrchu: Rough (hrubá zrnitá textúra)
  • Farba: biela (bez optických zjasňovačov)
  • Počet listov: 12 listov
  • Väzba: blok lepený po jednej strane
  • Vlastnosti: bezkyselý (acid-free), pufrovaný uhličitanom vápenatým, klížený želatínou
  • Krajina pôvodu: Veľká Británia

Využitie a techniky

Blok je určený pre profesionálnych umelcov a náročné akvarelové postupy. Hrubý povrch Rough zvýrazňuje granuláciu pigmentov a textúrové efekty, pričom papier bez problémov zvláda techniku mokré do mokrého, maskovaciu tekutinu, vymývanie aj mechanické odoberanie farby.

Často kladené otázky

Aká je gramáž papiera a ako reaguje na vodu? Papier má gramáž 300 g/m² a vďaka výrobe zo 100 % bavlny na valcovom site má vynikajúcu rozmerovú stabilitu, nekrúti sa a schne rovnomerne.

Je papier trvácny a odolný voči starnutiu? Áno, papier je archívny, bez obsahu kyselín a optických zjasňovačov a je pufrovaný uhličitanom vápenatým na ochranu pred vzdušnou kyslosťou.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné