Späť do obchodu PRIP3750SET110

Sada univerzálnych štetcov PRINCETON Select syntetický vlas 5 ks Round 3/0, 1, 2, 4, 6

€24,90
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Sada 5 štetcov z radu PRINCETON Select ponúka výber guľatých štetcov s krátkou rúčkou pre olej, akryl aj akvarel v jednom balení. Obsahuje doplňujúce sa veľkosti Round vhodné na jemné línie, precízne detaily aj plné maliarske ťahy. Je navrhnutá tak, aby pokryla bežné maliarske úlohy od detailov až po väčšie plochy.

Parametre produktu

  • Značka: PRINCETON
  • Produktový rad: Select
  • Počet v sade: 5 ks
  • Typ štetcov: guľaté (Round)
  • Veľkosti v balení: Round 3/0, Round 1, Round 2, Round 4, Round 6
  • Typ vlasu: syntetický vlas (podľa typu v sade)
  • Rúčka: krátka
  • Vhodné pre médiá: olej, akryl, akvarel
  • Rozmery balenia: 76 × 7 × 273 mm
  • Hmotnosť: 0,024 kg

Použitie a starostlivosť

Štetce sú ideálne na línie, detaily i plné ťahy pri práci s olejom, akrylom a akvarelom. Po použití ich opláchnite vodou (pri olejových farbách najprv riedidlom), zľahka vytvarujte hroty a nechajte sušiť naležato.

Často kladené otázky

Aké veľkosti štetcov balenie obsahuje? V sade nájdete 5 guľatých štetcov vo veľkostiach Round 3/0, Round 1, Round 2, Round 4 a Round 6.

Ako sa o štetce správne starať po maľovaní? Po použití ich opláchnite vodou (pri oleji najskôr riedidlom), jemne upravte hroty do pôvodného tvaru a sušte ich naležato.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Jednotková cena 74,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


3,69 € Jednotková cena 49,20 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,49 € Jednotková cena 32,98 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa
Olejová farba Artemisia 40 ml

Olejová farba Artemisia 40 ml


4,74 € Jednotková cena 118,50 €/l
Pentart

Posledné Videné