Späť do obchodu PRIP3750SET1SYNT_14

Sada univerzálnych štetcov PRINCETON Select 3- až 6-dielna


Vybrať variant
€24,90
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Sada univerzálnych umeleckých štetcov radu PRINCETON Select so syntetickým vlasom a krátkou rúčkou je určená pre maľbu akrylom, olejom aj akvarelom. Ponúka vyvážený výber tvarov a veľkostí na presné línie, detaily aj súvislé plochy. Vybrať si môžete balenie obsahujúce 3 alebo 6 dielov podľa potrieb vašej tvorby.

Parametre produktu

  • Značka: PRINCETON
  • Produktový rad: Select
  • Typ vlasu: syntetický
  • Rúčka: krátka
  • Vhodné médiá: olej, akryl, akvarel
  • Veľkosť balenia: 3 – 6 kusov (podľa zvoleného variantu)
  • Tvary v 3-dielnej sade: šikmý plochý 3/8", plochý lavírovací 3/4", guľatý 5
  • Rozmery balenia 3 ks: 76 × 11 × 273 mm

Použitie a starostlivosť

Doplňujúce sa tvary štetcov pokryjú bežné maliarske techniky – šikmý plochý štetec poslúži na presné hrany a rohy, plochý lavírovací na väčšie plochy a guľatý na línie a detaily. Po použití štetce opláchnite vodou (pri olejomaľbe najprv riedidlom), zľahka vytvarujte hroty a sušte vo vodorovnej polohe.

Časté otázky

Pre aké techniky sú štetce v sade určené? Sú vhodné na prácu s olejovými, akrylovými aj akvarelovými farbami.

Aké tvary štetcov obsahuje 3-dielna sada? Balenie s 3 kusmi obsahuje šikmý plochý štetec 3/8", plochý lavírovací štetec 3/4" a guľatý štetec veľkosti 5.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné