Sada štetcov na šablóny Pentart, 4 ks

Skladom
€2,39
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Sada štetcov na šablóny od značky Pentart obsahuje 4 kusy štetcov navrhnutých špeciálne na nanášanie farieb cez šablóny. Je ideálnou voľbou pre všetkých tvorcov, ktorí hľadajú spoľahlivé nástroje pre presné tupovanie a prácu so šablónovou technikou.

Parametre produktu

  • Značka: Pentart
  • Produktová kategória: PENTA COLLECTION | BRUSHES & PAINT TOOLS
  • Počet v balení: 4 ks
  • Obsah balenia: 1 sada

Použitie

Tieto štetce sú určené na prácu so šablónami a hodia sa pre rôzne kreatívne techniky a projekty vyžadujúce precízne nanášanie farby.

Časté otázky

Koľko štetcov sa nachádza v tomto balení? V balení nájdete sadu 4 kusov štetcov.

Na čo sú tieto štetce primárne určené? Štetce sú navrhnuté na prácu a nanášanie farieb cez šablóny.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné