Späť do obchodu METSTE003

Sada mečovitých štetcov na akvarel 1 – 4, 4 ks

€4,99
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Sada mečovitých štetcov na akvarel obsahuje 4 kusy štetcov vo veľkostiach 1 až 4 určených na detailnú maľbu a plynulé ťahy. Šikmý mečovitý tvar (sword-liner) umožňuje jednoduchým pootočením zápästia vytvárať mimoriadne jemné línie, premenlivú hrúbku ťahu aj širšie stopy. Vďaka jemnému tmavému syntetickému vlasu a predĺženej drevenej rúčke je tento set ideálny pre akvarelistov, ktorí sa venujú botanickej maľbe, prírodným motívom či kaligrafickým linkám.

Parametre produktu

  • Typ produktu: mečovitý (šikmý) štetec na akvarel
  • Obsah balenia: 4 ks (veľkosti 1, 2, 3, 4)
  • Dĺžka vlasu: veľkosť 1: 1,59 cm, veľkosť 2: 2 cm, veľkosť 3: 2,5 cm, veľkosť 4: 3 cm
  • Štetiny: syntetické, tmavé, mäkké
  • Rúčka: štíhla, čierno lakované drevo s predĺženým zužujúcim sa koncom
  • Objímka: čierna kovová
  • Hmotnosť: 0,04 kg

Využitie a techniky

Štetce sú určené na maľbu akvarelom, najmä na precízne detaily, botanické ilustrácie, trávu, listy, vlasy, fúzy zvierat a plynulé kaligrafické línie. Pred prvým použitím namočte špičku štetca na 5 minút do vody; po práci štetce dôkladne vymyte vlažnou vodou, vyformujte špičku a nechajte vodorovne vyschnúť.

Často kladené otázky

Aké veľkosti štetcov balenie obsahuje? Set obsahuje štyri veľkosti mečovitých štetcov – 1, 2, 3 a 4, pričom číslovanie je vyznačené bielou farbou na rúčke.

Z akého materiálu sú vyrobené štetiny? Štetce majú jemný, tmavý a mäkký syntetický vlas osadený v čiernej úchytke.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné