Späť do obchodu PRIP3950SP_180

Univerzálny detailný štetec PRINCETON Velvetouch Spotter s krátkou rúčkou


Vybrať variant
€7,39
Na ceste k námDoručenie 3–7 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Univerzálny umelecký štetec PRINCETON Velvetouch v tvare Spotter je navrhnutý pre precíznu a detailnú tvorbu zblízka. Špeciálne vyladená zmes syntetických vlákien poskytuje pevnosť, pružnosť, vysokú kontrolu nad ťahom a spoľahlivo drží ostrý hrot. Je ideálnou voľbou pre umelcov pracujúcich s vodovými aj olejovými médiami, ktorí hľadajú kvalitný štetec vyrobený úplne bez zvieracej srsti.

Parametre a vlastnosti

  • Značka: PRINCETON
  • Produktový rad: Velvetouch
  • Typ štetca: Spotter (detailný)
  • Typ vlasu: zmes syntetických vlákien
  • Typ rúčky: krátka rúčka
  • Vhodné médiá: vodové a olejové farby
  • Vlastnosti: bez zvieracej srsti, dlhá životnosť, ostrý hrot
  • Rozmery: 6 × 6 × 176 mm
  • Hmotnosť: 0,002 kg
  • Obsah balenia: 1 ks

Starostlivosť a použitie

Štetec je vhodný na precíznu maľbu s vodovými aj olejovými médiami. Po použití ho ihneď opláchnite vodou (pri použití s olejom najprv očistite riedidlom), jemne prstami vytvarujte hrot do pôvodného tvaru a sušte vo vodorovnej polohe naležato.

Často kladené otázky

S akými farbami môžem štetec Velvetouch Spotter používať? Štetec spoľahlivo pracuje s vodovými aj olejovými médiami.

Obsahuje štetec prírodné zvieracie štetiny? Nie, štetec obsahuje zmes syntetických vlákien a je vyrobený bez použitia zvieracej srsti.

Ako sa správne starať o tento štetec po maľovaní? Po práci s vodovými farbami ho opláchnite vodou, pri olejových médiách najprv použite riedidlo, zľahka vytvarujte hrot a nechajte ho uschnúť naležato.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné