Späť do obchodu PRIP3950MR_0

PRINCETON Velvetouch univerzálny guľatý štetec mini


Vybrať variant
€7,39
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Univerzálny guľatý mini štetec z radu PRINCETON Velvetouch je precízny umelecký nástroj so zmesou syntetických vlákien, navrhnutý pre detailnú tvorbu zblízka. Štetce tejto série vynikajú pružnosťou, dlhou životnosťou a schopnosťou udržať ostrý hrot pre pevný a presne kontrolovaný ťah. Vďaka svojmu zloženiu bez zvieracej srsti bez problémov pracujú s vodovými aj olejovými médiami.

Parametre a vlastnosti

  • Značka: PRINCETON
  • Rad: Velvetouch
  • Typ štetca: guľatý (round mini)
  • Vlas: zmes syntetických vlákien
  • Rúčka: krátka rúčka pre detailnú prácu
  • Vhodné médiá: vodové a olejové médiá
  • Zloženie: 100 % bez zvieracej srsti (syntetický)

Použitie a starostlivosť

Krátka rúčka poskytuje maximálnu kontrolu pri maľovaní jemných detailov. Po práci s vodovými farbami štetec opláchnite čistou vodou, pri olejových médiách najprv použite riedidlo, zľahka vytvarujte hrot a nechajte ho sušiť naležato.

Často kladené otázky

S akými farbami môžem štetec PRINCETON Velvetouch používať? Štetec je univerzálny a spoľahlivo pracuje s vodovými aj olejovými médiami.

Obsahuje vlas štetca zvieraciu srsť? Nie, štetec je vyrobený výhradne zo zmesi syntetických vlákien bez použitia zvieracej srsti.

Ako sa o štetec správne starať po maľovaní? Po použití ho opláchnite vodou (pri oleji najprv riedidlom), jemne prstami vytvarujte hrot a sušte vo vodorovnej polohe naležato.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné