Štetec PRINCETON Umbria Round na akryl


Vybrať variant
€11,79
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

PRINCETON Umbria Round je akrylový umelecký štetec s vlasom z tuhšieho syntetického vlákna, ktorý poskytuje pružnosť, dlhú životnosť a presný ťah. Vďaka pevnejšiemu vlasu, než je bežný taklon, spoľahlivo nesie hutnejšiu farbu a udrží požadovanú stopu. Štetec s olivovou rúčkou s povrchom Velvetouch je ideálny na detailnú prácu a maľbu zblízka.

Vlastnosti a parametre

  • Značka: PRINCETON
  • Produktový rad: Umbria
  • Tvar: Round (guľatý)
  • Materiál vlasu: Syntetické vlákno (tuhšie než bežný taklon)
  • Rúčka: Olivová rúčka s povrchom Velvetouch (krátka / dlhá)
  • Určenie: Akryl, gvaš, kazeín a dekoratívna maľba
  • Obsah balenia: 1 ks

Použitie a techniky

Štetec je vhodný pre maľbu akrylom, gvašom, kazeínom a na dekoratívnu maľbu, kde je potrebná kontrola nad ťahom a schopnosť udržať hustú farbu.

Často kladené otázky

Ako sa starať o štetec po maľovaní? Po použití štetec opláchnite vodou (pri použití s olejom najprv riedidlom), zľahka vytvarujte hrot a sušte ho naležato.

V čom sa líši syntetické vlákno radu Umbria od bežného taklonu? Vlákno radu Umbria je tuhšie než bežný taklon, takže unesie hutnejšiu farbu a lepšie drží ťah.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Jednotková cena 74,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


3,69 € Jednotková cena 49,20 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,49 € Jednotková cena 32,98 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa
Olejová farba Artemisia 40 ml

Olejová farba Artemisia 40 ml


4,74 € Jednotková cena 118,50 €/l
Pentart

Posledné Videné