Späť do obchodu PRIP3750SET112

Sada univerzálnych šikmých štetcov PRINCETON Select – 3 ks

€24,90
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Sada 3 štetcov PRINCETON Select obsahuje šikmé štetce (Angle Shader) navrhnuté na maľbu olejom, akrylom aj akvarelom. Vďaka skosenému tvaru a rôznym veľkostiam umožňujú presné maľovanie hrán a rohov, ako aj pokrytie plôch či jemných línií. Štetce majú syntetický vlas podľa typu v sade a pohodlnú krátku rúčku.

Parametre produktu

  • Značka: PRINCETON
  • Produktový rad: Select
  • Obsah balenia: 3 štetce (Angle Shader 1/4", 3/8", 1/2")
  • Typ vlasu: syntetický vlas podľa typu v sade
  • Typ rúčky: krátka rúčka
  • Vhodné pre médiá: olej, akryl, akvarel
  • Rozmery balenia: 76 × 10 × 273 mm
  • Hmotnosť: 0,027 kg

Použitie a starostlivosť

Tieto univerzálne štetce sú vhodné na bežné maliarske úlohy, precízne detaily aj prácu na plochách. Po použití ich opláchnite vodou (pri olejových farbách najprv riedidlom), jemne vytvarujte hroty a nechajte uschnúť naležato.

Často kladené otázky

Aké veľkosti štetcov balenie obsahuje? Sada obsahuje tri šikmé štetce Angle Shader vo veľkostiach 1/4", 3/8" a 1/2".

Ako sa správne starať o štetce po maľovaní? Po maľbe štetce opláchnite vodou alebo riedidlom pri oleji, zľahka vytvarujte hroty a sušte ich vo vodorovnej polohe.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Jednotková cena 74,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


3,69 € Jednotková cena 49,20 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,49 € Jednotková cena 32,98 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa
Olejová farba Artemisia 40 ml

Olejová farba Artemisia 40 ml


4,74 € Jednotková cena 118,50 €/l
Pentart

Posledné Videné