Späť do obchodu PRIP4850TR_4

PRINCETON Aqua Elite cestovný akvarelový štetec okrúhly


Vybrať variant
€34,50
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Cestovný akvarelový štetec PRINCETON Aqua Elite s okrúhlym tvarom je prémiový umelecký nástroj so syntetickým vlasom imitujúcim prírodného kolínskeho soboľa. Je navrhnutý pre akvarelistov a umelcov pracujúcich s gvašom či tušom, ktorí vyžadujú vysokú nasiakavosť, precízne držanie tvaru a rovnomerné dávkovanie pigmentu. Vďaka krátkej rúčke poskytuje maximálnu kontrolu pri detailnej maľbe aj lavírovaní.

Parametre produktu

  • Značka: PRINCETON
  • Produktový rad: Aqua Elite
  • Typ štetca: cestovný okrúhly (round)
  • Materiál vlasu: syntetický kolínsky soboľ
  • Rúčka: krátka
  • Objímka: bezšvová kovová
  • Rozmery balenia: 70 × 250 × 10 mm
  • Hmotnosť: 0,03 kg
  • Obsah balenia: 1 ks

Využitie a techniky

Štetec je ideálny na akvarel, gvaš a tuše. Skvele sa hodí na lavírovanie, plynulé farebné prechody a detailnú prácu zblízka.

Často kladené otázky

Ako sa starať o štetec po maľovaní? Po použití štetec opláchnite vodou (pri použití s olejom najprv riedidlom), zľahka prstami vytvarujte hrot a nechajte ho sušiť naležato.

Aké vlastnosti má syntetický vlas Aqua Elite? Syntetický vlas verne napodobňuje prírodného kolínskeho soboľa – udrží veľké množstvo vody a farby, zachováva si jemný hrot, pružnosť a zabezpečuje rovnomerné uvoľňovanie pigmentu.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Jednotková cena 74,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


3,69 € Jednotková cena 49,20 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,49 € Jednotková cena 32,98 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa
Olejová farba Artemisia 40 ml

Olejová farba Artemisia 40 ml


4,74 € Jednotková cena 118,50 €/l
Pentart

Posledné Videné