Späť do obchodu PNT2487

Metalické plátky Pentart Variegated leaves, 14x14 cm, odtieň V01

Skladom
€7,89
Na ceste k námDoručenie 5–6 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Metalické plátky Pentart Variegated leaves (odtieň V01) predstavujú dekoračný materiál určený na zlátenie a umelecké tvorenie. Tieto viacfarebné plátky s rozmermi 14x14 cm dodávajú projektom špecifický metalický efekt. Sú vhodné pre umelcov a kreatívcov, ktorí hľadajú zaujímavé plátkové kovy pre svoje diela.

Parametre produktu

  • Značka: Pentart
  • Produktový rad: Metal leaves
  • Typ: Variegated leaves (viacfarebné plátky)
  • Odtieň: V01
  • Rozmery: 14x14 cm
  • Balenie: 1 ks

Často kladené otázky

Aké rozmery má plátok? Rozmer plátku je 14x14 cm.

Aký odtieň má tento produkt? Produkt je dostupný v odtieni V01.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné